Autumn Tale

161_AutumInMyHeart_242b33_dark

Fragman

Autumn Tale, (“Autumn In My Heart” olarak da bilinir) Kore televizyonu KBS’nin 4 diziden oluşan Endless Love serisinin ilkidir. Güney Kore’de 2000 yılında yayınlanmıştır.

Konu

Öykümüz iki ana karakterin gençliği ile başlıyor: Yoon Joon-suh ve Yun Eun-suh. Bu ikisi zengin bir profesörün çocukları olup, Yun Eun-suh’un geçirdiği kazaya kadar kardeş olduklarını sanıyorlardı. Fakat kaza sonrasında Yun Eun-suh’un kanı aileden kimseye uymaz ve onun aslında bu ailenin gerçek kızı olmadığı anlaşılır. Ailenin gerçek kızı ise fakir bir ailenin kızı olan Choi Shin-ae’dir. Yun Eun-suh ile aynı okula giden Choi Shin-ae ondan hiç hoşlanmıyordur. Bunun nedeni ise Yun Eun-suh’un onu her alanda geride bırakması ve zengin olmasıdır. Hastanede yapılan araştırmada ise o gün sadece iki çocuğun doğduğunu öğrenen Yun Eun-suh’un ailesi, istemeden de olsa çocukları değiştirmeye karar verir. Bu olaydan oldukça etkilenirler ve çocukları değiştirdikten sonra asıl çocukları olan Choi Shin-ae ile beraber Amerika’ya giderler. Yun Eun-suh ise oldukça fakir bir ailede kalır.

Yıllar geçer ama Yoon Joon-suh ve Yun Eun-suh birbirlerini asla unutmazlar. Yoon Joon-suh kardeşini aramak için Kore’ye geri döner. Kardeşini en yakın arkadaşı ve otel sahibi olan Han Tae-seok’un yanında bulacaktır. Yavaş yavaş bu ikili birbirlerini çok sevdiklerini anlayacak ama Yoon Joon-suh’un nişanlısı Yumi ve Yun Eun-suh’a aşık olan Han Tae-seok’un arasında kavuşmaları oldukça zor olacaktır…

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s