I am Sorry I Love you

Details

    Title: 미안하다, 사랑한다 / Mianhada, Saranghanda
Also known as: MiSa / I’m Sorry, I Love You / Sorry I Love You / Sorry But I Love You (YesAsia)
Genre: Human drama, romance
  Episodes: 16
Period: 2004

Synopsis

Cha Moo Hyuk was adopted by an Australian family but was abused and left homeless at an early age. One day he comes across Song Eun Chae, the coordinator for Choi Yune, a famous singer in Korea, whom she is secretly in love with. Her fateful encounter with Moo Hyuk ends up affecting not only her life but that of her precious Yune as well.Because of an accident involving his ex-girlfriend, Moo Hyuk is left with 3 months to live. This leads him to head back to Korea in search of his biological mother. The discoveries he makes, changes his heart from longing to revenge. Even with all this darkness surrounding him, he finds an unexpected source of happiness with someone he did not expect to love.

Özet

Küçük yaşta anne ve babası tarafından terk edilmiş olan Moo Hyuk (So Ji-sub) Avustralyalı bir aile tarafından evlat edinilmiştir. Çocukluğu gerçek anne ve babasının ona bakmak için çok fakir olduklarını ve bu nedenle onu terketmiş olduklarına inanarak geçmesinin yanı sıra evlat edinildiği ailenin kötü davranışları ile geçmiştir. Bu nedenle acı bir çocukluk geçirmiş olan Moo Hyuk genç yaşta evden kaçarak kendini Avusturya sokaklarında bulur. Artık hayatı hırsızlık, yalan söylemek, kavga etmek üzerine kurulu olan Moo Hyuk yaşamını sokaklarda bir suçlu olarak devam ettirmeye başlar.
Sokaklarda hayatına devam eden Moo Hyuk bir kızdan hoşlanır ancak kız zengin bir adam için onu aldatır. Eski kız arkadaşı tarafında düğün daveti alan Moo Hyuk, düğünde kız arkadaşının kocasına yapılan suikat sırasında onu kurtarmaya çalışır ancak kafasından 2 kurşunla vurulur. Kurşunun birini çıkartabilen doktorlar, diğer kurşunun çıkartılmasının hayati teklikesi olduğu söylemektedir. Bu şekilde bile yaşamasının bir mucize olduğunu belirten doktorlar Moo Hyuk’un kafasındaki kurşunun zamanlada olsa ölümüne neden olacağını bilmektedir.Bu olay sonrasında Moo Hyuk eski kız arkadaşının ısrarları ve maddi desteği ile kalan zamanını Kore’ye gidip gerçek anne ve babasını bulma konusunda ikna olmuştur. Gizemli geçmişin gerçekleri bulmak ve bu gerçeklerle yüzlemeş adına Avusturalyadan başlayan yolculuk Güney Koreye yol almıştır. Moo Hyuk Koreye vardığında Avusturyada raslantı bir şekilde tanıştığı Eun Chae (Im Su-jung) ile karşılaşır.Geçmişine dair gizemleri çözme yolunda Kyong adından bir ikiz kız kardeşinin oldugunu görenir Moo Hyuk, Kyongda onun gibi küçük yaşta bir aile tarafından evlat edinilmiştir. Yetişkin bir kadın olan Kyong küçükken bir kamyonun çarması ile zihinsen engelli olmuştur ve 7 yaşında bir çocugun aklına Sahiptir. Bunun yanı sıra Galchi adından 8 yaşında bir oglu olan Kyong, Galchinin babasının kim olduğunu dahi bilmemektedir. 8 yaşındaki yeğeni ile tanışan Moo Hyuk gerçek annesinide bulmayı başarır. Ancak küçüklüğünden beri aklında bulunanlara hiç uymamaktadır annesi. Annesinin ünlü bir aktrsit olmasının yanı sıra ögrendigi erkek kardeşi Choi Yoon da tanınmış bir şarkıcıdır. İncinmiş olan Moo Hyuk onu ve kız kardeşinin terkeden annesine artık nefret duymaktadır ve intikam alıp kendi adaletini sağlamak için çabalamaya başlar.Çabaları sonucunda Choi Yoon’un menajeri olmayı başaran Moo Hyuk annesinden intikam almayı planlamaktadır ancak içten içede sevilmek, şefkat görmek istemektedir. Adeta ilgi görmek isteyen koca bir çocuk gibi olan Moo Hyuk, bu sevgili Avusturalyada ralantı sonucu tanımış oldugu Eun Chae’de bulur ve farketmeden zamanla ona aşık olur.Eun Chae artık Moo Hyuk’un yaşama nedeni olmuştur anca zamanının azaldığının farkındadır. Bu sıradan erkek kardeşi Choi yoon ani bir kalp rahatsızlığı geçirir ve eğer bir kalp nakli olmazsa ölecektir. Moo Hyuk erkek kardeşinin kurtarmakla onları yıklamk arasında bir çıkmazda kalan Moo Hyuk tam bir karmaşa içerisine girer.Kararı ne olacaktır?

Diziden
Tanrım… Gerçekten varsan, sana bu sözü veriyorum. Kalan günlerimde Eun-chae’nin yanımda olmasına izin verirsen… Kalan günlerimi bu kadınla geçirme fırsatını verirsen bana… Daha çok üzerime yüklenmezsen… Her şeye bir son vereceğim. Kinimi, öfkemi bir kenara atacağım ve… …huzur içinde öleceğim. Tanrım… gerçekten varsan… sana söz veriyorum.(Alıntıdır)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s