The 1st Shop Of Coffee Prince

 

Details

    Title: 커피프린스 1호점 / The 1st Shop of Coffee Prince
Also known as: Coffee Prince
Genre: Romance, Comedy
Episodes: 17
  Period: 2007

Synopsis

The life of Go Eun Chan (Yoon Eun Hye) is not easy; she works many jobs to pay off debts and even gave up her feminine image. Choi Han Kyul (Gong Yoo) is the heir of a big food company, but his grandmother wants him to settle down, so she arranged many dates for him. After Eun Chan bumped into Han Kyul and was mistaken for a boy, Han Kyul decided to hire Eun Chan to be his gay lover in order to avoid the arranged dates. Desperately in need of money, Eun Chan had no choice but to accept. Han Kyul’s grandmother also made Han Kyul in charge of a filthy coffee shop in danger of being bankrupt. Eun Chan begged to work at the coffee shop, and not long after, feelings start to spark, except, how would Han Kyul accept his “homosexuality”?

Özet

Choi Han Kyul (Gong Yoo), büyük bir yemek şirketi sahibi olan zengin bir ailenin oğludur. Han Kyul aşka inanmadığı için ailesinin bütün baskısına rağmen evlenmek istemez. Diğer taraftan Go Eun Chan (Yoon Eun Hye), 24 yaşında erkeksi görünüme sahip bir kızdır. İlk bakışta onun kız olduğunu anlamak neredeyse imkansızdır. Kız kardeşine ve annesine bakma sorumluluğu onda olduğu için yemek dağıtmak, garsonluk yapmak gibi birçok işte çalışır. Eun Chan ve Han Kyul tesadüfen bir soygun sırasında karşılaşırlar. Soygun sırasında Eun Chan’ın yemek dağıtımında kullandığı motoru bozulur. Han Kyul onun gerçekten kız olduğunu fark etmez ve ona bir iş teklif eder. Han Kyul’un büyükannesinin ayarladığı görücü usulü randevularda onun yasak aşkı olmasını ister. Motoru bozulan ve paraya ihtiyacı olan Eun Chan bu teklifi kabul eder.
Bu arada Han Kyul’un kuzeni olan Han Sung bir müzik prodüktörüdür ve onun eski kız arkadaşı olan Han Yoo Joo, Han Kyul’un dokuz yıllık gizli aşkıdır. Yoo Joo ünlü bir ressamdır ve New York’ta çalışır. Yoo Joo ile Han Sung’un sekiz yıllık bir birlikteliği olmuştur ta ki Yoo Joo, Han Sung’u terkedip gidene kadar. Ancak Bu ayrılıktan iki yıl sonra Yoo Joo Seulê döner ve tekrar karşılaşırlar.Hang Kyul’un büyükannesi ona rest çeker ve oldukça eski bir kahve dükkanını işletmesini ve oradan kar elde etmesini ister. Han Kyul bu kahve dükanının sadece bayanlara hizmet veren bir konsepte sahip olmasına ve çalışanların sadece erkeklerden oluşmasına karar verir.Paraya gerçekten ihtiyacı olan Eun Chan ise kız olduğunu saklamaya devam ederek burada onlarla çalışmaya başlar. Han Kyul Eun Chan’ın erkek olduğunu bildiği halde ona karşı farklı duygular hissetmeye başlar ve duyguları karşılıklıdır. Han Kyul bundan sonra oldukça karışık duygularla Eun Chan’la ilgili düşüncelere kapılır ve onun cinsiyetini sorgulamaya başlar.(Alıntıdır)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s