One Warm Word

6243760684

Details

Title: 따뜻한 말 한마디 / Ttatteushan Mal Hanmadi
Also known as: Kind Words / Good Word / Warm Words
Genre: Family, romance, melodrama, mystery, thriller
Episodes: 20
Broadcast period: 2013-Dec-02 to 2014-Feb-24

Synopsis

The story of two married couples in danger of unraveling as the husband and wife find themselves attracted to other people.
Na Eun Jin (Han Hye Jin) is a hardworking, positive, and bright woman who encounters feeling of disappointment because of her cheating husband (Lee Sang Woo) and other events, which makes her find the new side of herself. Meanwhile, Yoo Jae Hak (Ji Jin Hee) is a successful CEO, respectable father of two sons, and husband to his devoted wife (Kim Ji Soo). He thought he was happy in his life until he finds himself attracted to Eun Jin and then he begins to reflect on his life and conflicts between responsibility to family and his feelings for Eun Jin.

Özet

One Warm Word, karmaşa içerisinde olan ilişkilere sahip iki çiftin hikayesini konu almaktadır.Na Eun Jin (Han Hye Jin), kocasının (Lee Sang Woo) onu aldattığı konusunda şüpheleri olan çalışkan ve pozitif bir kadındır. Yoo Jae Hak (Ji Jin Hee) ise üzerine titreyen bir eş ve saygı duyulası iki erkek çocuğa sahip başarılı bir CEO dur. Na Eun Jin ile karşılaşana kadar hayatında mutlu olduğunu düşünmekte olan Yoo Jae Hak zamanla aile sorumluluğu ve Na Eun Jin’e olan hisleri arasında kalır. Yoo Jae Hak nasıl bir adım atacaktır? (Alıntıdır)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s